HI LOCKER – סגנון חדש לפתיחת הנעילה של גאדג’ט אנדרואיד שלך

Uncategorized

חנות Google Play מוערמת עם המון יישומים המוצעים לך להוריד. בעוד שרבים מהם הם רק יישומי בידור ביתי רגילים, חלק מהיישומים בחנות Google Play הם כלי שירות, מה שמפשט את משימת המשתמש. גאדג’ט אנדרואיד שלך יכול לעשות דברים רבים כדי להפוך את היום שלך לפשוט יותר כמו גם לפשוט יותר. אם יש לך פנס במכשיר שלך, הגאדג’ט שלך עשוי לחסוך את היום שלך על ידי שירות כפיד עם הורדה קלה של יישום. גאדג’טים של אנדרואיד משתמעים בכדי לספק את צרכי המשתמש.

במשך השנים האחרונות יש באזז רב על הסוגים השונים כמו גם על סגנונות של מסכי מנעול אנדרואיד המוצעים במכשירים שונים. מאוחר יותר בשנה שעברה, גוגל חשפה את הגרסה החדשה ביותר שלה כמו גם את הגרסה המתוקה ביותר של אנדרואיד, בשם Lollipop. עם ההצגה של Lollipop הגיע הרבה מאוד תכונות חדשות כמו גם פנטסטיות, שאחת מהן היא מסך המנעול החדש והמשופר. בגרסאות קודמות אלה של אנדרואיד, מסך המנעול הוגבל רק כדי להציג כמה ווידג’טים מסוימים כמו גם מידע. עם זאת ב- Lollipop, אתה יכול להסתכל כל התראות שלך רק בלחיצת כפתור. מה אם היית רוצה יישום מסך נעילה שעשוי לעשות זאת במכשיר KitKat, Jellybean או ICS שלך?

יצרני ציוד מקורי ספציפיים כמו סמסונג כמו גם סוני ניסו להתמקד כל כך הרבה בתכונות הפנטסטיות האחרות שהם מציעים במכשירי הדגל שלהם, כי מסך המנעול שהם מציעים לאדם הוא קל במיוחד, ללא כל סוג של התאמה אישית מתקדם. מספר מעצבי אפליקציות ניסו לייצר יישום מסך מנעול אנדרואיד כדי לספק את צרכי המשתמש. חלקם בסופו של דבר הצליחו, בעוד שחלקם בקושי השיגו מעריץ בעקבותיו. במאמר זה אנו הולכים להראות לכולכם אפליקציית מסך מנעול אנדרואיד חדשה כמו גם פנטסטית בשם Hi Locker. השם עצמו דומה לאחת התכונות המצוינות שלו, עליו נדבר בהמשך. HI LOCKER הוא שילוב של סגנון החומר האחרון של סוכרייה על מקל, כמו גם זה של ממשק המשתמש העכשווי. HI Locker מספק את האדם עם לא רק המראה המקסים שלו, אולם התכונות הפנטסטיות שהוא מציע גם כן. הבה נהיה נרחב עם היישום.

ל- HI Locker יש עיצוב קל, ללא כל סוג של סיבוכים. הוא משתמש בסגנון חומרי למחצה כמו גם מסיבה זו מציע לאדם עם ממשק משתמש נקי כמו גם קל. HI Locker הוא בדיוק כמו כל סוג של התקנת אפליקציות אחרת, שם אתה רק צריך להוריד אותו מחנות Google Play, כמו גם פשוט לפתוח אותה. בפעם הראשונה שתציג את HI LOCKER, הוא מבקש ממך את שמך, אותו הוא מוקרן בהמשך במסך המנעול. לאחר מכן, עליכם להפעיל את הבחירה ב”גישת ההודעות “ברכישה כדי לאפשר ל- HI LOCKER לקבל גם את ההודעות שלך במסך הנעילה עצמו. כמו כן, כמובן, תדרוש להשבית את מסך המנעול המלאי הכולל את המכשיר שלך. כשתסיים עם שלושת הצעדים הקלים האלה, תופנה ליישום עצמו. לוח המחוונים של Locker הוא ממשק פשוט לשימוש.

כעת, להתפעל מהקסם של יישום מסך המנעול, כל מה שאתה דרישה לעשות הוא פשוט ללחוץ על כפתור הנעילה פעם אחת. בפעם הבאה שתלחץ עליו, תרשמו מהמראה הקל אך המקסים שלה. עם טפט פנטסטי כרקע שלו, תבחין בהודעת ברכה, נענה בשמך. זו המומחיות של היישום. לכן, בכל פעם שתפנו את המסך של המכשיר שלכם, תקבלו את פני הודעת ברכה מהנה. היי לוקר מביא את היכולת להציג את ההודעות בצורה הטובה ביותר ממסך הנעילה שלך, שהוא הרבה יותר מעשי מאשר לפתוח את הגאדג’ט שלך כדי לעשות זאת. עם HI LOCKER, תוכלו להחליק פנימה מהטובים ביותר כדי לדחות הודעה, או להחליק מהתצוגה המוצגת.

חייב לקרוא: תקן שגיאות בחנות Google Play במכשירי אנדרואיד

יש קצת נקודה בתחתית מסך המנעול. כאשר יוקצה כפול, הוא יבטל את הנעילה של מסך המכשיר שלך, כמו גם כשאתה גורר אותו, תקבל גישה לכמה מהיישומים הרגילים ביותר שאתה משתמש בהם. פשוט החלק לכיוון היישום שברצונך לפתוח. עם HI LOCKER, אתה יכול אפילו להשתמש במסך הנעילה בסגנון Lollipop כדי להשיג ממשק מסך מנעול טוב בהרבה הרבה יותר מוכר. לכן, גם אם אתה מפעיל שעועית אנדרואיד ג’לי, אתה עדיין יכול להיות תחושה של סוכרייה על מקל אנדרואיד על מסך המנעול שלך. על מסך המנעול יש ווידג’ט שעון שמראה לך את הזמן עם ממשק מקסים. אתה יכול אפילו לבחור מתוך חמש הבחירות הפנטסטיות כדי לשנות את מראה הווידג’ט של השעון במסך המנעול שלך. להלן הסגנונות השונים של יישומון השעון.

סגנון 1 – זהו סגנון ברירת המחדל של יישומון השעון במסך ה- HI שלך. כשאתה משתמש בסגנון זה, הספרה שעות נועזות, כמו גם כל מה שמסתיים.

סגנון 2 – כל מה בסגנון הזה הוא lenull

Leave a Reply

Your email address will not be published.