2 אפליקציות מדהימות של Microsoft עבור אנדרואיד

זה נראה כאילו מיקרוסופט לקחה את עצמה כדי להפוך את אנדרואיד לפרודוקטיבי הרבה יותר. כלומר, פשוט ראה בעצמך, מיקרוסופט כוללת בחנות Google Play. החל מהחודשים האחרונים זה הציג כמה אפליקציות מועילות למדי שעליהן כבר סיפרנו לך.

נראה כי מיקרוסופט מבינה כעת את הערך של קידום חוצה פלטפורמות כמו גם מנסה באמת לקבל הן אנדרואיד והן iOS עם כמה אפליקציות באיכות גבוהה. היא כבר הציעה את שירותי הדגל שלה כמו Word, Excel, PowerPoint, Cortana וכו ‘. חוץ מזה היא גם הקימה אפליקציות כמו מסך הנעילה הבא, מסך נעילה ציורי, עדשת משרד, היפרלפס, משגר חץ ופארצ’י.

למרות שלמיקרוסופט יש כל כך הרבה אפליקציות מדהימות בארסנל שלה, היא לא הפריעה לה להשתמש יותר. רק לאחרונה היא הציגה כלי פיתוח חומרים דיגיטליים שיווקיים שיסייעו לקטלוגים של תוצרת שירות בינונית, כמו גם רשימות עלויות, כמו גם את הנקרא Sprightly.

להלן 2 אפליקציות מדהימות הרבה יותר שמיקרוסופט הציגה לאחרונה בחנות Google Play.

חיבורים

אנשי קשר הם חלק מכריע מכולם. לחלקם יש יותר, לחלקם פחות, אולם לכולם יש את אנשי הקשר שלהם. בהתחשב בכך שמיקרוסופט הציגה אפליקציות שונות עבור אנדרואיד בקטגוריות שונות, הפעם צוות המוסך שלה קיבל החלטה להפוך את ניהול אנשי הקשר שלך להרבה יותר טובים ממה שהוא כבר. לשם כך הם הציגו קשרים.

חיבורים עוזרים לך להתארגן כמו גם לנהל מידע הנוגע לאנשי הקשר שלך. אתה יכול לחבר הערות למטה או להגדיר תזכורות ליצירה עם/אחרי השיחה. הערות או תזכורות אלה יופיעו על המסך בעת שיחת טלפון או תקבל שיחת טלפון מהאדם שעבורו מוגדרים הערות אלה כמו גם תזכורות.

כאשר הוצג לפני מספר חודשים, הוא הוצע רק בהודו. עם זאת, כמה חודשים עברו כעת כך שניתן יהיה להציע אותו מחוץ להודו.

[googleplay url = “”/]
קייזלה

אפליקציה מדהימה נוספת שמיקרוסופט בדיוק זרקה עלינו לאחרונה היא קייזלה. זו אפליקציית צ’אט עבודה, כמו Slack. זה נועד לפשט את רוב עבודות השירות הקשורות אליו כמו מעקב אחר שטרות, משרות, מקום כמו גם הרבה יותר. כל זה מתרחש באמצעות ממשק צ’אט בסיסי. אתה יכול לייצר חללי צ’אט כדי לדבר עם השותפים שלך, מקורבים, עמיתים, כמו גם לקוחות.

אני מאמין שקיומה של קייזלה נובע מהאמת שמיקרוסופט האמינה להשיג רפיון תמורת 8 מיליארד דולר גדולים אולם הרעיון הושמט.

קייזלה עשויה באמת לאמת מועיל לשירות קטן כמו גם בגודל בינוני שיש להם סמארטפון כמחשב היחיד שלהם. הם יכולים לעקוב אחר העובדים שלהם, לעקוב אחר מיקומים, לשתף מידע מועיל כמו גם הרבה יותר.

[googleplay url = “”/]

Leave a Reply

Your email address will not be published.